Akbıyık Nakliyat

Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat titizlik ve deneyim isteyen bir iştir. Eşyaların yeni adresine güvenle ulaşması, bir zarar görmemesi ve taşınmanın süresinin de kısa olması gerekir. Tüm bu aşamalar ise sadece profesyonel Eskişehir nakliyat firmaları tarafından eksiksiz gerçekleştirilebilir. Akbıyık Nakliyat, 30 yıldır Eskişehir ve çevresinde güvenilir, kaliteli nakliyat hizmetleri sunarak adını ve markasını profesyonelleştirmiştir.

 

Evden eve nakliyat konusunda Eskişehir’deki çözüm ortağınız Akbıyık Nakliyat evden eve taşımacılıkta eksper çalışması ile işe başlar. Taşınma talebiniz bize ulaştığı andan itibaren uzman ekibimiz sizi, karşılıklı uygun olunan saat ve günde ziyaret eder. Ziyaretimizde eşyaların niteliği belirlenerek hem fiyat teklifi hazırlanır hem de taşınma günü için planlama yapılır.. Eşyalarınızın durumuna göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eleman sayısı, sigorta bedeli çıkartılır. Bu sayede bütçe planlamanızı en iyi şekilde yapabilirsiniz. Eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi hazırlanır. Eşya asansörümüzün nereye ve nasıl kurulacağı gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

 

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Eskişehir Akbıyık Nakliyat ekibi sizlerin de isteklerini göz önünde bulundurarak taşınma tarihiniz kararlaştırıp kayıt altına alır. Akbıyık Nakliyat ekibi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda Eskişehir evden eve nakliyat sektöründe uzmandır.

 

Bizler müşterilerimizi düşünerek en uygun fiyatlara üstün hizmet vermekteyiz.

 

Evden eve nakliyat hizmetimizde;

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel elemanlarımız tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir.

Beyaz eşyalarınız, elektronik eşyalarınız, kırılacak türden olan eşyalarınız, mobilyalarınız ve hatta çiçeklerinizin gerekli olan paketlemeleri yani ambalajlara sıkıca bağlanması, battaniyeye sarılıp uygun büyüklükteki kolilere dikkatli bir şekilde yerleştirilerek taşınma işlemi başlatılmış olur.

Paketlenmiş olan eşyalarınız büyük bir titizlik ve özenle araçlarımıza uygun bir şekilde çok dikkatlice yerleştirilir. Eşyalarınızın aracımıza yüklenmesi işlemi bittikten sonra, taşınacak olan adrese doğru hareket etmektedir.

Yeni adresine ulaştırılmış eşyalar tıpkı paketlemede gösterilen titizlik ve dikkatle ambalajlarından çıkartılarak sizin göstereceğiniz yerlere uygun olarak yerleştirilir. Mobilyalarınız uzman marangozumuz ile kurularak montaj işlemleri yapılır ve böylelikle evden eve taşımacılık işlemi gerçekleştirilmiş olur.

 

Akbıyık Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriye Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi (Hatboyu) No:22/B Tepebaşı / Eskişehir

Gsm: 0536 640 23 25 | 0536 886 65 64