Akbıyık Nakliyat

Hakkımızda

Akbıyık Nakliyat, 1995 yılında kurulan, kuruluşundan bu güne sürekli gelişen ve yenilenen araçları, büyüyen müşteri portföyü ile adını bir markaya dönüştürmüş bir nakliyat firmasıdır. Evden eve nakliyat ve kurumsal taşımacılık alanlarında 30 yıldır güvenle hizmet veren firmamız, önce güvenlik ilkesiyle çalışır.

Eskişehir nakliyat firmaları arasına girdiğimiz günden bu yana ekibimizle birlikte müşteri memnuniyeti ortalamamızı daima yükseklere taşıdık. Her kapasiteye uygun kamyon ve kamyonet tipi araçlarımız ve toplamda 5 çeşit yük taşıma asansörümüzle Eskişehir’in en dar sokaklarından en yüksek katlı binalarına kadar eşyaları hasarsız ulaştırma garantisi sunmaktayız.

Genç ve dinamik bir kadro ile çalışan Akbıyık Nakliyat, nakliye destek elemanı seçiminde de son derece titiz davranmaktadır. Birlikte çalıştığımız tüm personellerimiz iş etiği olan, çalışkan, güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

Eskişehir nakliyat şirketleri olarak şehir içi ve şehirler arası nakliyat işlerinde eşyaların zarar görmemesi için gereken tüm çabayı hassasiyetle gösterir. Profesyonel bir taşıma şirketi olarak, Nakliyat gününden önce uzman eksper çalışması yapmakta, bu çalışma sonuçlarına göre fiyat teklifi ve plan oluşturmaktayız.

Eksper hizmetimiz sayesinde taşınacak eşyaya uygun araç ve ambalaj malzemesine önceden karar verebilmekte, taşınma gününde işimizi en hızlı şekilde bitirebilmekteyiz. Eskişehir’de verdiğimiz güvenilir, garantili ve hızlı nakliyat işlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Akbıyık Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriye Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi (Hatboyu) No:22/B Tepebaşı / Eskişehir

Gsm: 0536 640 23 25 | 0536 886 65 64

 

Görseller