Akbıyık Nakliyat

Hizmetlerimiz

Ofis-Büro Taşımacılığı

Eskişehir’de şirket, iş yeri, ofis, büro nakliyat hizmetini zamanında ve titiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. kamu kurumlarının, özel işletmelerin, ofislerin taşınma işlemlerini gerçekleştiren firmamız, ofis taşımacılığı konusunda planlı ve disiplinli bir şekilde çalışmalar yapmaktadır.

Ofis-büro taşımacılığında öncelikle ekibimiz ücretsiz bir keşif çalışması gerçekleştirir. Bu çalışmaya göre kullanacağımız araçlar ve personel sayıları belirlenir. Ofis – büro, iş yeri taşımacılığında taşınacak bilgisayar, dosya, makinenin sökülüp takılmasını tecrübeli personellerimiz gerçekleştirir.

Akbıyık Nakliyat şirket taşımacılığı için alanında uzman nakliye personeli ile taşınacak bilgisayar, makina, çelik kasa, fotokopi makinası vb. işyeri gereçlerinizi sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

İşyeri nakliyat hizmeti evden eve nakliyat hizmetinden daha dikkatli yapılması gereken bir nakliyat hizmetidir. İş yeriniz ne kadar hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınırsa iş kaybınız ve dolayısıyla maddi kaybınızda o kadar az olacaktır. Akbıyık Nakliyat olarak bunun bilincindeyiz ve söz verdiğimiz zamanda eşyanızı büyük bir titizlikle taşımak için hazırız.

İş yerinizi taşıma düşünceniz varsa mutlaka Eskişehir’in önde gelen işyeri – ofis nakliyat firması  Akbıyık Nakliyat’tan teklif alın.

 

Akbıyık Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriye Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi (Hatboyu) No:22/B Tepebaşı / Eskişehir

Gsm: 0536 640 23 25 | 0536 886 65 64