Akbıyık Nakliyat

Hizmetlerimiz

Şehir İçi Taşımacılık

Eskişehir şehir içi nakliyat konusunda her bölgeye şehir içi parça ve tüm ev, ofis, işyeri, mağaza, fabrika nakliyat hizmetimiz vardır.

Akbıyık Nakliyat olarak kendi öz sermayemiz olan araç filomuzda yer alan farklı büyüklükte kamyonlarımız ve eşya asansörlerimiz ile şehir içi taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Eskişehir merkezin yanı sıra tüm ilçe merkez ve köylerinde nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır.

Sigortalı, garantili taşımacılık hizmeti veren firmamız, şehir içinde 50 metre yüksekliğe yani 18. Kata kadar ulaşabilen çeşitli boylarda yük taşıma asansörlerine sahiptir. Evden eve asansörlü taşıma ile şehir için çok hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı nakledebilirsiniz.

Şehir içi nakliyat için firmamız önce ücretsiz keşif çalışması yapar, ardından uygun araç, asansör ve ambalaj malzemesi seçimi yapılarak taşınma gününe eksiksiz bir şekilde hazırlanılmış olur.

Eskişehir’in merkez bölgelerinden en uzak ilçelerine kadar her yere parça eşya taşıma, bütün eşya taşıma işlerinizde bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Akbıyık Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriye Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi (Hatboyu) No:22/B Tepebaşı / Eskişehir

Gsm: 0536 640 23 25 | 0536 886 65 64