Akbıyık Nakliyat

Hizmetlerimiz

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Eskişehir Akbıyık Nakliyat araçlarında kullandığımız askılı taşıma sistemi sayesinde tekstil ürünlerinizi profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Ekibimiz standart taşımacılık sistemleri dışında farklı ebatlarda ürünler için Avrupa standartlarında delikli sistemlerle taşımaktayız.

Fabrikalarınızdan, mağazalarınızdan alınan tekstil ürünlerini kırıştırmadan sorunsuz bir şekilde alıcı adresine alındığı gibi teslim etmekteyiz.

Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolileriniz de taşınmaktadır. Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün askılı tekstil ürünleri kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaştırılmaktadır.

Kıyafetlere özel naylon ambalajlar sayesinde taşıma sırasında kıyafetlerin lekelenmemelerini sağlayarak şirketinizin taşıma sırasında maddi anlamda zarara uğramasının önüne geçiyoruz.

 

Fabrikalarınızdan, mağazalarınızdan alınan tekstil ürünleriniz Akbıyık Nakliyat'ın uygun taşımacılık ekipmanları ve araçları vasıtasıyla dilerseniz Eskişehir içi dilerseniz şehirler arası taşınabilir.

 

Tekstil ve konfeksiyon mağazalarına özel olarak ayarlanan askılı taşıma sistemi sayesinde hem iş kaybı an aza indirilmekte hem de sorunsuz bir taşıma hizmeti sunulmaktadır. Eğer bir mağazadaki tüm ürünlerinizi, raflarınızı ve mobilyalarınızı hasarsız bir şekilde taşımak istiyorsanız bizimle iletişime geçin size mükemmel bir taşınma deneyimi sunalım.

 

Akbıyık Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriye Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi (Hatboyu) No:22/B Tepebaşı / Eskişehir

Gsm: 0536 640 23 25 | 0536 886 65 64