Hizmetlerimiz

ESKİŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

 

Evden eve nakliyat titizlik ve deneyim isteyen bir iştir. Evinizdeki eşyaların değerini biliyoruz ve kendi eşyamız gibi özenle taşıyoruz. Kaliteli ve güven duyabileceğiniz kısacası evden eve nakliyat işinde tecrübeli bir firma seçmelisiniz. Aksi takdirde maliyeti çok uygun diye ucuz firmalar seçerseniz bu sizin açınızdan çok daha maliyetli olur.

 

Evden eve nakliyat konusunda Eskişehir’deki çözüm ortağınız Akbıyık Nakliyat evden eve taşımacılık talebiniz ulaştığı andan itibaren uzman ekibimiz sizi, sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder.

 

Akbıyık Nakliyat ekspertiz ekibi nakliyat talebinize uygun planlama yapar. Eşyalarınızın durumuna göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eleman sayısı, sigorta bedeli çıkartılır. Bu sayede bütçe planlamanızı en iyi şekilde yapabilirsiniz. Eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi hazırlanır. Eşya asansörümüzün nereye ve nasıl kurulacağı gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

 

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Eskişehir Akbıyık Nakliyat ekibi sizin isteklerinizi göz önünde bulundurarak taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alır. Akbıyık Nakliyat ekibi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda Eskişehir evden eve nakliyat sektöründe uzmandır.

 

Bizler müşterilerimizi düşünerek en uygun fiyatlara üstün hizmet vermekteyiz.

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel elemanlarımız tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir.

Evden eve nakliyat hizmetimizle ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

ESKİŞEHİR ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

 

Eskişehir şehir içi nakliyat konusunda her bölgeye şehir içi parça ve tüm ev, ofis, işyeri, mağaza, fabrika nakliyat hizmetimiz vardır.

 

Akbıyık Nakliyat olarak kendi öz sermayemiz olan araç filomuzda yer alan farklı büyüklükte kamyonlarımız ve eşya asansörlerimiz ile şehir içi taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

 

Eskişehir merkezin yanı sıra tüm ilçe merkez ve köylerinde nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır.

 

Şehiriçi taşımacılık hizmetimizle ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

ESKİŞEHİR ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

 

Akbıyık Nakliyat şehirlerarası nakliyat hizmeti kapsamında Türkiye'nin tüm şehirlerine nakliyat hizmeti vermektedir.

 

Şehirlerarası nakliyat hizmeti çok fazla güven gerektiren bir iştir güven duyduğunuz bir firma ile çalışmak gerektirir. Eskişehir Akbıyık Nakliyat şehirler arası taşımacılıkta yılların verdiği deneyim ve uzman ekibi ile sizlerin sorunsuz bir şekilde şehirler arası nakliyat hizmeti almanıza olanak sağlıyor.

 

Akbıyık Nakliyat uzman ekibi ile bu konuda en güvenlir firmalardan biri olarak yıllardır hizmet vermektedir. Eşyalarınızın yoğunluğu ne seviyede olursa olsun Türkiye'nin her yerine özenle taşımaktan mutluluk duyarız.

 

Şehirlerarası nakliyat işlemlerinizi anlaşma anından iş teslimine kadar olan süreçte dikkatle takip ediyor ve bir şehirden başka bir şehre nakliyat konusunda beklentilerinizi tümüyle karşılıyoruz. 

 

Şehirlerarası taşımacılık hizmetimizle ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

ESKİŞEHİR ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

 

Akbıyık Nakliyat geniş araç filosunda bulunan eşya asansörleri sayesinde yüksek katta oturanlar için taşınma kabus olmaktan çıkıyor. Eskişehir’de evden eve asansörlü nakliyat, şehir içi ve şehirlerarası eşya ve yük taşımacılığı yapmaktayız.

 

Akbıyık Nakliyat asansörlü evden eve nakliyat, şehir içi ve şehirlerarası yük taşımacılığında sektörün önde gelen firmasıdır.

 

Asansörlü taşımacılık hizmetini en titiz ve en kaliteli şekilde sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

Asansörlü nakliyat hizmetimizle ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

ESKİŞEHİR EŞYA (YÜK) ASANSÖRÜ KİRALAMA

 

Akbıyık Nakliyat geniş araç filosunda bulunan eşya asansörleri sayesinde evden eve asansörlü nakliyat hizmeti sağlamasının yanı sıra saatlik, günlük ve haftalık eşya (yük) asansörleri kiralama hizmeti de vermektedir.

 

Asansörlü nakliyat hizmetimizle ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

ESKİŞEHİR OFİS, İŞYERİ, BÜRO NAKLİYESİ

 

Eskişehir’de şirket, iş yeri, ofis, büro nakliyat hizmetini zamanında ve titiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

İşyeri nakliyat hizmeti evden eve nakliyat hizmetinden daha dikkatli yapılması gereken bir nakliyat hizmetidir. İş yeriniz ne kadar hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınırsa iş kaybınız ve dolayısıyla maddi kaybınızda o kadar az olacaktır. Akbıyık Nakliyat olarak bunun bilincindeyiz ve söz verdiğimiz zamanda eşyanızı büyük bir titizlikle taşımak için hazırız.

 

Akbıyık Nakliyat şirket taşımacılığı için alanında uzman nakliye personeli ile taşınacak bilgisayar, makina, çelik kasa, fotokopi makinası vb. işyeri gereçlerinizi sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

 

Ofis, büro nakliyat hizmetimizle ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

ESKİŞEHİR MAĞAZA NAKLİYESİ – ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

 

Eskişehir Akbıyık Nakliyat araçlarında kullandığımız askılı taşıma sistemi sayesinde tekstil ürünlerinizi veya standart taşımacılık sistemleri dışında farklı ebatlarda, Avrupa standartlarında delikli sistemlerle taşımaktayız. 

 

Fabrikalarınızdan, mağazalarınızdan alınan tekstil ürünlerini kırıştırmadan sorunsuz bir şekilde alıcı adresine de alındığı gibi teslim etmekteyiz.

 

Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınmaktadır. Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaştırılmaktadır.


 

Fabrikalarınızdan, mağazalarınızdan alınan tekstil ürünleriniz Akbıyık Nakliyatın uygun taşımacılık ekipmanları ve araçları vasıtasıyla dilerseniz Eskişehir içi dilerseniz şehirler arası taşınabilir.

 

Askılı tekstil taşımacılığı hizmetimizle ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

PAKETLEME ve AMBALAJLAMA

 

Eşyalarınızı sanki kendi eşyamızı taşır gibi aynı özen ve dikkatle taşıyoruz.

 

Nakliyatın en önemli aşamalarından biri, eşyaların uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak ambalajlanması ve paketlenmesidir. Akbıyık Nakliyat kullandığı kaliteli ambalajlama malzemeleri ile sorunsuz taşımacılık gerçekleştirir.

 

Ambalaj malzemeleri, hava kabarcıklı naylon, ince tabaka kağıt, etli ve kalın kraft kağıt, farklı ebatlarda karton kutu ve koliler, nakliye kilimi, battaniyeler ve bandajlardır.

 

Eşyalarınız, taşınma öncesi türlerine göre özel olarak seçilen ambalaj malzemeleriyle paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir.

 

Ambalajlama hizmetimizle ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.